EN|RU|UK
 Політика України
  11629  20

 МВС почало створення системи сервісних центрів замість МРЕВ. ВІДЕО

Міністерство внутрішніх справ презентувало нову реформу - запуск сервісних центрів МВС України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

Пріоритетом реформи є спрощення адміністративних послуг та їх децентралізація, якісні кадри й сервіс, клієнтоорієнтованість, а також упровадження сучасних технологій. Це дозволить мінімізувати корупційні ризики й викорінити посередництво.

Серед основних функцій і послуг сервісних центрів - видача водійських посвідчень, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача і зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. Крім цього, на базі сервісного центру можна буде скласти іспит на посвідчення водія й отримати довідку про несудимість.

Також дивіться: Замість МРЕВ МВС запускає систему сервісних центрів, перший відкриється в Києві, - Аваков. ВIДЕО

Відбудуться зміни і в площині екзаменаційної системи для отримання водійського посвідчення: чітке розмежування теоретичних питань у залежності від категорії, встановлення системи відео-фіксації в навчальних машинах під час практичної перевірки знань.Забезпечувати якісну роботу сервісних центрів будуть висококваліфіковані та мотивовані працівники. З цією метою було введено конкурсну систему на заміщення вакантних посад у сервісних центрах і розроблено систему навчання і стажування для нових працівників у центрах обслуговування громадян.мвд
Територіальний сервісний центр нового зразка з'явиться в Києві в першій декаді липня. Уже восени почнуть свою роботу мобільні сервісні центри МВС, які будуть за графіком виїжджати у віддалені місця, де відсутні стаціонарні сервісні центри.

Дивіться також: Відеофіксація порушень ПДР повноцінно почне працювати з 2017 року, - Аваков. ВIДЕО

Источник: https://ua.censor.net.ua/v395740
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoU2FFNURLekJaUkZGMlRrTTBaazVEWXpCS1RGRnZXSHBSYms1RFp6QktXRkZyWnowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору