EN|RU|UK
 Суспільство
  28137  66
Матеріали за темою:

 "Автомайдан" запустив новий проект із контролю над суддями PROSUD: на кожного суддю заводять досьє. ВIДЕО

Всеукраїнська організація "Автомайдан" презентувала свій новий проект PROSUD.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, презентація програми відбулася 14 липня в Кризовому медіа центрі.Також читайте: Громадськість може не отримати ефективних важелів впливу на відбір і оцінювання суддів, - експерт

Мета проекту - контролювати діяльність суддів, а також їх професіоналізм і відповідність майна доходам.

PROSUD - це своєрідна база даних на українських суддів. На сьогодні в неї внесено досьє 7766 осіб.

У профайлі судді вказуватимуть такі дані: майновий стан судді і його сім'ї (на підставі декларації), власне декларація про доходи, професійні показники (кількість розглянутих справ, кількість скарг), фото місця проживання та іншого майна.

В "Автомайдані" підкреслюють, що всю інформацію беруть із відкритих джерел і ретельно перевіряють.

За словами учасниці ініціативи "Автомайдану" Катерини Бутко, частини інформації немає в публічному доступі. Зокрема, статистики розгляду справ конкретним суддею та інші професійні показники. Щодо цієї інформації активісти надсилають запит Вищій кваліфікаційній комісії суддів.

До того ж, кожен охочий може розмістити інформацію про суддю у відповідній формі на сайті. У разі підтвердження даних її опублікують.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко підписав новий Закон про судоустрій і статус суддів

Інформацію, яка може слугувати доказом корупційності судді, "Автомайдан" передасть у НАБУ, ВККС і Вищу раду суддів. Активісти обіцяють стежити за розслідуванням цих справ.

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін у зв'язку із запуском чергового проекту з контролю суддів зазначив: "Що більше контролю над суддями, то краще. За суддями і правоохоронцями. Мало контролю не буває і не може бути".
Источник: https://ua.censor.net.ua/v397404
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTI4d1RFUlJjMlJIUkRCTU0xSnNkRU01VEhrdlVYVjBReXN3VEROU1ozUkhRVEJNTjFGMU9VZE5aazVETmpCTU4xSm5Ua2RFTUV3dlVtaDBSMWN3V1RrNE1GbElVbWM1UXpBd1RGUlNhak42VW1kT1F6RXdXVlJSZG5SSFFUQk1lbEYxUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору