EN|RU|UK
 Політика України
  17453  179

 Електронне декларування - незворотне. Всі повинні вивернути свої кишені перед суспільством із 15 серпня - іншої дати я не розглядаю, - Порошенко. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко наполягає на своєчасному запуску, 15 серпня, повноцінного електронного декларування активів посадових осіб.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави Української держави."Події останніх тижнів більше ніж наочно демонструють: маховик боротьби з корупцією в Україні розкручується дедалі швидше. І наголошую - немає вже такої сили, яка б його зупинила. Ми створили принципово нові, абсолютно незалежні від політичних впливів правоохоронні органи. Перші кроки Національного антикорупційного бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури демонструють, що для них не існує жодних табу. І нема недоторканних осіб. Позитивні зміни почалися в усіх правоохоронних органах. Коефіцієнт їхньої корисної дії - росте. Неозброєним оком видно, що сьогоднішня прокуратура працює краще за вчорашню. Що СБУ нині ефективніша, ніж будь-коли раніше. Що патрульна поліція заслужено має високу довіру з боку людей. А з колишньої радянської міліції ми розпочали створювати нову українську поліцію, якій по ходу реформування дуже серйозний виклик кидає злочинність", - заявив президент.

Читайте також: Transparency International закликає Президента Порошенка запустити систему е-декларування вчасно

"З вересня стартує глибоке очищення та оновлення судової системи. В першу чергу, на конкурсній основі от-от почнеться формування буквально з нуля нового Верховного Суду. Одна з головних цілей судової реформи - невідворотність покарання за корупційні злочини. Внаслідок судової реформи боротьба з корупцією вже нікому не нагадуватиме спортивну рибалку - "піймали, показали, відпустили". Ключове слово буде - "посадили". До речі, якби парламент вчасно підтримав мій проект змін до Конституції, який передбачає зняття недоторканності з народних депутатів та суддів, високопоставлені корупціонери вже зараз не мали би можливості тікати. Корупцію треба викорінювати, але ще краще їй запобігати. Профілактика - кращі ліки. Для цього й потрібен ефективний контроль за доходами та витратами чиновників, суддів, прокурорів, всіх правоохоронців. Із тіні на світло, чого давно чекають люди, мають вийти маєтки, автопарки, гроші всіх "слуг народу". Інструмент для такого контролю є. Це - електронне декларування всіх активів, яке стартує з 15 серпня. Ще раз наголошую: всі мають вигорнути свої кишені перед суспільством з 15 серпня - іншої дати я не розглядаю і навіть чути не хочу про перенесення! І прошу не вірити чуткам та домислам", - підкреслив Порошенко.

"Недосконалість відповідного закону та очевидна сирість програмного софт-забезпечення не можуть бути підставою для перенесення старту цього процесу. Не допущу тут жодних маневрів! Така є моя тверда політична воля як Президента України, і вона цілком і повністю відповідає волі народу. І хай її почують всі ті, від кого залежить вчасний старт електронного декларування. Я особисто чимало сил доклав, щоб воно стало реальністю, і нікому не дозволю давати задній хід! Електронне декларування - незворотне і необхідне. Це - невід'ємна частина всього нашого антикорупційного механізму", - додав він.

Також читайте: Київ має забезпечити запуск e-декларування 15 серпня, - Представництво Європейського Союзу

"Хай ці мої слова стануть початком зворотного відліку часу до 15 серпня. Наші Збройні сили тримають оборону на фронті супроти зовнішнього супротивника, російського агресора. І мій наказ як Верховного Головнокомандувача: жодного кроку назад у війні з корупцією, нашим ключовим внутрішнім ворогом", - резюмував Порошенко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v401314
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6QXdURmhSZFhSRE56Qk1SRkpuVGtOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTTJNRXczVW1kT1IwUXdUQzlTYUhSSFZ6QlpPVGd3VEZoUmRUbERNVEJNY2xKbmRFZEJNRXczVVhaa1F6a3dURlZuTUV4VVVYUmtRell3VEhaUmMwNUhRVEJaVUZGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору