5790  8

Збірна України з футзалу пробилася в плей-офф чемпіонату світу. ВІДЕО

Збірна України, обігравши збірну Австралії в третьому матчі групового етапу, пробилася у плей-офф чемпіонату світу з футзалу, який проходить у Колумбії.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, добитися цього результату українцям вдалося завдяки перемозі над Австралією в третьому матчі групового етапу.

Збірна України пробилася до плей-офф чемпіонату світу з футзалу, який в ці дні проходить у Колумбії.

Українці відкрили рахунок у матчі завдяки голу Журби. 1:0 на табло зберігалося до 35-ї хвилини, після чого команди встигли за 5 хвилин відзначитися тричі. Два з цих трьох м'ячів на рахунку української збірної.

Австралія - Україна - 1:3

Голи: Себальос, 38 - Журба, 7, Бондар, 35, Овсянніков, 40

Таким чином, Україна з двома перемогами в трьох матчах посіла друге місце в своїй групі, пропустивши вперед Бразилію і випередивши Австралію з Мозамбіком. У 1/8 фіналу українці зіграють із переможцем групи Є. Після двох турів очолює її Аргентина.