EN|RU|UK
 Політика України
  19095  130
Матеріали за темою:

 Інформація про неякісну броню на "Дозор-Б" - провокаційний фейк, - Пашинський. ВІДЕО

Інформація про використання Львівським і Житомирським бронетанкововими заводами неякісної броні при виробництві військової техніки не відповідає дійсності і є провокацією.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на зустрічі представників Комітету з питань національної безпеки й оборони з представниками ДК "Укробороном" заявив голова комітету Сергій Пашинський.

"Це не перший раз, коли придумується якийсь фейк про випробування нашої нової зброї, вкидається в інформаційний простір і тим самим поширюється недовіра наших Збройних сил до нашої зброї", - заявив Пашинський, додавши, що запросив на цю зустріч керівництво "Укроборонпрому" .

Заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Володимир Коробов щодо броні "Дозору-Б" повідомив, що раніше використовувалися матеріали з Алчевська, але після подій на Донбасі був обраний постачальник із Польщі. За його словами, броня вибиралася виходячи з європейських стандартів якості сталі. Були проведені дослідження, конструкторські зміни, випробування, після чого була закуплена броня.

Пашинський додав, що депутати й журналісти можуть ознайомитися з усіма митними документами, які їх цікавлять.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Пріоритети бюджету-2017 - оборона, освіта і дороги, - глава фракції БПП Гринів. ВIДЕО
Також дивіться: "Укроборонпром" представив зразок нового бойового модуля "Вій". ВІДЕО


Источник: https://ua.censor.net.ua/v407094
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTm1NRXhFVW1sT1F6UXdURE5TWjJSSFRUQk1jbEYxVGtNMVRIa3ZVWFowUXpNd1RFaFNaMDVES3pCYVZGRjJaRU01TUZrNU9EQk1OMUZ6WkVNck1GbEVVWFowUXprd1RFSTRNRXBJVVc5MFEyZG1Ua00yTUV3M1VYWk9SMWN3V1V4UmRHUkhRMlpPUTJvd1RISlNaMDVES3pCTVNGRjJkRWRCTUV3M1VYWmtReTh3V1VSUmRuUkRPQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору