EN|RU|UK
 Політика України
  7706  41

 Делегація Грузії в ПАРЄ не голосувала за резолюції щодо України через погану комунікацію: ви повинні були попередити про час розгляду, - посол Уклеба. ВIДЕО

Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба заявив, що вважає відсутність комунікації між українською та грузинською делегаціями є причиною неголосування грузинських депутатів за резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) щодо України.

Про це він сказав під час презентації дослідження "Аудит зовнішньої політики: Україна-Молдова", представленого Інститутом світової політики, передає Цензор.НЕТ.
...

Дипломат пояснив, що грузинська делегація не брала участі в голосуванні за резолюцію України в ПАРЄ через "погану комунікацію". За його словами, коли в ПАРЄ розглядається важлива резолюція, представники однієї країни повинні підходити до представників країн-партнерів і повідомляти час розгляду документа.

"Там же багато резолюцій розглядається, ви не думайте, що тільки українська резолюція, і всі чекають цю українську резолюцію. Ви повинні попереджати: Ми вас просимо, дорогі, щоб ви були присутні, навіть не просимо, а сподіваємося, що ви прийдете і проголосуєте", - сказав Уклеба.

Таким чином, за його словами, представники грузинської делегації через погану комунікацію не були попереджені про час розгляду резолюції.

Разом з тим, посол додав, що під час ухвалення резолюції грузинська делегація зустрічалася з керівником комітету швейцарсько-грузинської дружби: "Це підтверджено документально. Ви знаєте, що Швейцарія для нас дуже важлива країна. Тому що Грузія в Москві представлена при посольстві Швейцарії".

Крім того, Уклеба підкреслив, що у зв'язку з парламентськими виборами в Грузії на минулій сесії ПАРЄ з 5 депутатів делегації були присутні тільки двоє з партії "Мрія" і два їхніх "дублери", але в голосуванні вони не могли взяти участі. Більш того, один з грузинських депутатів у комітеті ПАРЄ, коли розглядалася резолюція щодо України, підтримав її в цілому і підтримав всі зауваження та примітки української делегації

"Знаєте, чому погана комунікація? Тому що керівник вашої парламентської делегації товариш Ар'єв після першого туру виборів (у Грузії) назвав партію, яка перемогла, - знаєте, як він назвав? - це партія не мрії, а партія "жаху". Розумієте? Звичайно, коли керівник делегації говорить, що це партія "жаху", як він може підійти до депутатів партії "жаху" і сказати: "Знаєте, дорогі друзі, підтримайте нас" ... Вони підтримали в комітеті, "жах" підтримав в комітеті Україну", - пояснив посол.
При цьому він додав, що Грузія посіла 16-те місце в рейтингу Світового банку Doing Business за ведення легкості бізнесу. "Ось коли ви доженете Грузію з ведення легкості бізнесу, ось тоді ви можете сказати, що це "жаху"", - заявив Уклеба.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v412659
VEhrdlVXODVRell3VEhaUmRHUkRlREJNUVhaTU9VZEJNRXhZVVhRNVF5c3dUSFpTYW5SSFJ6QmFZbEpxTTNwUmJqbERVVEJMUkZGb1NIcFJhemxIUVRCWlVGRjBPVWRYTUZrNFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору