EN|RU|UK
 Політика України
  40904  271

 "Наступне наше рішення - осучаснення системи пенсій", - Гройсман. ВIДЕО

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що його не влаштовує, що більшість людей живуть на мінімальну пенсію.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на щотижневе звернення Гройсмана до громадян України.
...
"Сьогодні хотів би знову торкнутися надважливої теми - підвищення мінімальної зарплати. Всі ми розуміємо, що люди, які нині отримують "мінімалку" у 1600 грн. не можуть собі дозволити елементарного. Тому нам необхідно приймати рішення, які будуть виводити країну з кризи, де вона знаходиться вже багато років. Перший крок - 1 січня 2017 року жоден працюючий не буде отримувати менше, ніж 3200 грн. Зарплата дорівнюватиме реальному прожитковому мінімуму. Можливо, хтось скаже, що не треба поспішати, що потрібно "затягнути пояси". Хочу побажати таким людям: самі собі "затягніть пояси", живіть на на 1600 грн. у місяць і далі розмірковуйте, як жити краще! Я вважаю, що треба приймати різкі і принципові рішення і піднімати "мінімалку" вдвічі.. За рахунок чого ми цього досягнемо? За рахунок детінізації заробітної плати. Підкреслюю, що жодних друкарських верстатів запущено не буде - ми збалансуємо бюджет і виведемо зарплату "з тіні". Ми давно працювали над цим питанням. Це ненормально, коли підприємець-власник має прибутки і при цьому не доплачує податки, а люди, що працюють на нього, живуть взагалі за межею бідності. Так не має бути! У цьому питанні потрібно поставити крапку", - заявив Прем'єр.

Читайте також: Бальцерович назвав "неприємним сюрпризом" рішення Кабміну різко підвищити мінімальні зарплати

"Також важливо відв'язати мінімальну зарплату від усіх структур влади. Мінімальна зарплата має бути направлена на те, щоб підтримати працюючу людину, а не створювати колосальне зростання заробітних плат чиновників.
Ще одне болюче питання - підвищення пенсій. Мене особисто не влаштовує нінішній розмір мінімальної пенсії, на яку змушені жити більшість пенсіонерів. Тому вже з 1 грудня 2016 року передбачено зростання мінімальної пенсії на 10%. І це тільки початок. Ми працюємо над осучасненням пенсійної системи і подальшим зростанням пенсій", - додав Гройсман.

"Закликаю і владу, і опозицію бути єдиними. Нам потрібно у грудні ухвалити бюджет, зберегти там усі зазначені пріоритети - ми маємо зробити у 2017 році прорив щодо відродження національної економіки", - закликав Прем'єр.

Також читайте: Зростання рівня мінімальної зарплати не призведе до підвищення мінімальної пенсії, - Рева
Источник: https://ua.censor.net.ua/v412916
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOa1IwOHdURlJSZEhSRE1UQlpTamd3VEdaUmMwNUhRVEJNTjFGelpFZFhNRmxNVVhaa1EzZEpUa012TUV4MlVYTk9SME13VEVJNE1Fd3ZVWFJrUXprd1dVaFNiSFJES3pCTU0xRjBaRWRCTUV4b09EQk1MMUYwWkVNNU1GbElVbXgwUjFBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору