EN|RU|UK
 Політика України
  42162  111

 "Приватбанк" тепер належить державі, - Данилюк розповів подробиці націоналізації банку. ВIДЕО

Бюджет залишається збалансованим. Кошти вкладників "Приватбанку" буде збережено.

Про це заявив на брифінгу голова Мінфіну Олександр Данилюк, передає Цензор.НЕТ.
...
"Учора уряд ухвалив зважене рішення про входження у власники "Приватбанку". "Приватбанк" тепер належить державі. Таке рішення було ухвалено у зв'язку із системним значенням банку. Це дозволить стабілізувати банк, зберегти кошти вкладників "Приватбанку", а також забезпечити стабільність фінансової системи країни. Завдяки передачі в держвласність банк продовжує працювати. Це дозволяє вкладникам мати безперешкодний доступ до своїх грошей. З процедурних причин на один день буде припинено обслуговування юридичних осіб. Інших обмежень для клієнтів не буде. Клієнти матимуть вільний доступ до своїх рахунків і депозитів. Термінали "Приватбанку" й інших банків і далі прийматимуть картки банку. Уряд виділяє кошти в необхідній кількості для стабілізації банку. Для цього в бюджеті було передбачено кошти. Це не є чимось додатковим. Бюджет залишається збалансованим. Параметри бюджету залишаються в рамках, зумовлених співпрацею з МВФ. Ліквідація дефіциту банку буде відбуватися в кілька етапів. На першому етапі Мінфін випустить облігації на суму 43 млрд грн", - розповів міністр.

Також читайте: "Коли паніка почала потроху вщухати, контрольний постріл зробив "Інтер", - IT-директор "Приватбанку" Дубілет

"Важливо зазначити, що власники ("Приватбанку", - ред.) самі звернулися до уряду з проханням увійти в капітал банку. А також взяли на себе зобов'язання щодо сприяння спокійній передачі банку в держвласність і реструктуризацїї портфеля, який компенсує витрати держави під час переходу банку в держвласність", - додав голова Мінфіну.

"Наше завдання не тільки стабілізувати банк, а і розвивати його. Ми в майбутньому плануємо розвивати корпоративне управління банку. До наглядової ради "Приватбанку" увійдуть найкращі світові фахівці в цій сфері. Ми сформували нову команду менеджменту банку. Більш детально ми про це повідомимо пізніше. Варто зазначити, що всі міжнародні партнери підтримують наше рішення. Зокрема, МВФ, ЄБРР, уряди США, Великої Британії тощо", - констатував Данилюк.

Нагадаємо, 18 грудня стало відомо, що Кабінет Міністрів ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку". Уряд має намір випустити 30-річні ОВДП на 150 млрд гривень і в підсумку стати 100% власником банку. Перший заступник голови банку заявив, що рішення про передачу "Приватбанку" державі було ухвалено через безпрецедентну інформатаку і загрозу для клієнтів. У "Приватбанку" запевнили, що з грошима на рахунках нічого не станеться: "Це було ключовою умовою переговорів". У свою чергу, голова Мінфіну Данилюк підтвердив: "Гроші вкладників "Приватбанку" в безпеці і захищені державою". Водночас "ПриватБанк" у зв'язку з процедурою націоналізації призупинив корпоративні платежі на добу до 9:00 20 грудня.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v419945
VEhrNGRrdzVRemt3VEVSU2FIUkhWekJNTjFGMlpFTjNNRXgyVW14MFF6TXdURVJTYUhSSFZ6QlpPVGd3U2k5U1owNUROREJNVEZGelRrZERNRXhJVVhOT1F6a3dURzg5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору