EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  92265  154
Матеріали за темою:

 "Ви б краще вокзалами зайнялися", - Гройсман публічно відчитав Омеляна і підтримав Бальчуна. ВIДЕО

Під час засідання уряду продовжилася перепалка між міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і главою ПАТ "Укрзалізниця" Войцехом Бальчуном. При цьому прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав припинити сварки.

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, Гройсман у полеміці став на сторону Бальчуна.
...
Він попросив спочатку Бальчуна сказати, ким той працював останні 5 років, а потім - міністра Омеляна. На це Бальчун відповів, що працював в керівництві авіаційної компанії Lot, а потім - у департаменті вантажоперевезень Польської залізниці.

У свою чергу, Омелян заявив, що працював в уряді після закінчення університету, в Мінінфраструктури з 2014 року, а перед цим працював в Секретаріаті Кабінету Міністрів, а також в Мінекономрозвитку. Він додав, що якщо в якійсь галузі не розбирається, то залучає незалежних експертів.

На це Гройсман заявив: "Тобто ви не мали стосунку (до залізничної галузі. - Ред.) і у Вас, на жаль, немає експертних знань щодо залізниці. Я хотів би підкреслити, що міністр - це серйозна особистість, яка повинна допомогт , підтримати і привести до успіху. Міністр не може собі дозволяти особистих стосунків щодо підлеглих. Я не хотів би, щоб особисті стосунки ставали запорукою успіху української залізниці. Для мене важливо, щоб українська залізниця була успішною. Я думаю, це те, що має нас об'єднувати. А перетворювати це все в "ти сказав те, я сказав те" можете десь в апараті міністра - займатися сварками. В уряді цим займатися не потрібно".

"Ви б краще вокзалами зайнялися і за ці два роки навели там порядок. Було б більше користі", - додав він, звертаючись до Омеляна.

"Хочу також подякувати, що 2016 рік ми закінчили більш-менш нормально. Тому що не встиг Бальчун приступити до роботи, як йому накинули на голову проблеми 20 років про те, що немає вагонів. Що, вони за 2 місяці зникли? Я думаю, раніше .... Можливо, і на ваших очах вони зникали ... А сварки залишайте вдома. Коли виходите з дому на роботу, сварки на поличку поклали, попрацювали конструктивно, повернулися додому, і бажано, щоб сварки викинули у вікно", - звернувся Гройсман до Омеляна.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що корпоратизація ПАТ "Укрзалізниця" зупинилася, а боротьба з корупцією в компанії не відбувається.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v424838
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору