EN|RU|UK
 Політика України
  30844  138

 Ярош відкрив новий навчальний центр на Дніпропетровщині. ВIДЕО

У неділю, 5 лютого, командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош відкрив новий навчальний центр, побудований у селі Великомихайлівка Дніпропетровської області.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі УДА.

...

Під час заходу відбулося шикування особового складу УДА, презентація матеріально-технічної бази центру та демонстрація військових трофеїв (осколків боєприпасів, техніки, інших предметів, що засвідчують участь регулярних російських військ у війні на Донбасі).

Сформований на базі 5-го окремого батальйону УДА навчальний центр буде проводити злагодження бойових підрозділів, перепідготовку та підвищення кваліфікації особового складу, військово-патріотичне виховання молоді та підготовку молодших командирів для підрозділів УДА. Частина вишколених новобранців буде виконувати бойові завдання на передовій, інші ж повернуться додому, щоб структурувати на місцях загони територіальної оборони.

"В інструкторський склад навчального центру входять добровольці з числа бойових підрозділів УДА, які брали участь у військових операціях на східному фронті. Теоретичні знання і практичні навички вони отримали під час мотивованого протистояння російському окупантові, комунікації з добровольцями-відставними офіцерами, легіонерами з інших країн і натовськими інструкторами, які брали участь у військових конфліктах в інших країнах світу", - зазначили в прес-службі УДА.

Приміщення Навчального корпусу дозволяють розмістити особовий склад у кількості до 300 осіб одночасно. Загальний семінар для бійців УДА триває близько 30-40 днів. Після цього новобранці проходять бойове злагодження, знайомляться з досвідченими воїнами і переймають їхній досвід. Програми з патріотичного виховання молоді триватимуть близько двох тижнів.

Воїни Збройних сил України також беруть участь у зборах на базі навчального центру УДА. Програма їх навчання триває протягом декількох днів у форматі обміну досвідом.

"Через постійне перебування в зоні АТО добровольці ретельно вивчають кожен сантиметр території, озброєння противника, його тактику, - каже начальник штабу УДА Сергій Ільницький. - А підрозділи ЗСУ такої можливості не мають і не можуть ефективно передати інформацію наступній групі ротації. Таким чином , завдяки програмам нашого Навчального центру ми можемо ефективно співпрацювати зі ЗСУ і підвищувати ефективність усіх українських військових підрозділів".

Для проходження навчання в Навчальному центрі УДА добровольці повинні звернутися в штаб Національного руху "Державницька ініціатива Яроша" в своєму регіоні. Вікові рамки - від 18 до 60 років, на поле бою можуть вийти лише бійці, яким виповнився 21 рік. Основні критерії відбору - міцне здоров'я і чітке усвідомлення свого бажання стати добровольцем.

Українська добровольча армія (УДА) - добровільне військове формування, утворене в рамках національного руху "Державницька ініціатива Яроша" ("ДІЯ").

Основними завданнями УДА є захист України від зовнішньої збройної агресії, виконання бойових завдань у взаємодії з силовими структурами України, мобілізаційна робота, бойова підготовка, патріотичне виховання, підвищення обороноздатності країни.

"Державницька ініціатива Яроша" (Національний рух "ДІЯ") є громадською організацією, заснованою на початку 2016 року Дмитром Ярошем і його соратниками. Її місією є підвищення загальної обороноздатності, формування громадянського суспільства і становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної і правової держави.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v426654
VEhrdlVYSTVSMEV3VERkU2FVTTRkakJNVEZGMVRrZEpNRXh5VW14MFF6ZG1Ua013TUV3M1VYTmtSMEV3VERkUmMzUkRLekJNZGxKcVRrZEhNRnBaUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору