Курйози, Спорт, За кордоном
  28895  94
Матеріали за темою:

Спортсмен із сонячної Венесуели, який відчайдушно боровся з трасою і лижами, викликав фурор на чемпіонаті світу у Фінляндії. ВІДЕО

Венесуельський лижник Адріан Солано викликав справжній фурор у кваліфікаційній гонці на 10 км серед чоловіків на чемпіонаті світу в Лахті (Фінляндія).

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на СпортОбоз, спортсмена напередодні затримали в Парижі. Поліцейські запідозрили Солано в контрабанді наркотиків, але він добрався до Лахті і став головною дійовою особою змагання.
Солано стартував під першим номером. По ходу дистанції Адріан демонстрував "неординарну техніку" - падав, втрачав палиці, пропускав одного суперника за іншим, але відчайдушно боровся. В одному з епізодів він примудрився зламати обидві палиці.

На відрізку 3,5 км Солано програвав лідеру 28 хвилин. У підсумку він зійшов, подолавши близько половини дистанції.

Завантаження відео...

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Українські біатлоністки завоювали срібло в естафеті на чемпіонаті світу. ВІДЕО