EN|RU|UK
 Політика України
  84699  111

 "Простіше його розстріляти тут": луганчанин розповів, як на "митниці" між "ДНР" і "ЛНР" грабують місцевих жителів. АУДІО+ДОКУМЕНТ

Організована бойовиками на кордоні Донецької та Луганської областей так звана "митниця ДНР" грабує місцевих жителів, які намагаються заробити на життя торгівлею.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Четверту владу, житель окупованій території Луганської області розповів, як так звана "митниця ДНР", організована незаконними формуваннями бойовиків на кордоні Донецької та Луганської областей конфіскувала в нього товар і змусила платити "штраф" за спробу провезення цигарок із Луганська в Донецьк.

Йому вдалося зробити аудіозапис своєї розмови з бойовиками "ДНР".
...
"З роботою зараз важко, до того ж я інвалід другої групи, і постійно потребую ліків. Тому вирішив трохи заробити. Рівень життя в "ЛНР" і "ДНР" різний, аж до того, що ціна проїзду в Донецьку менша, ніж в Луганську. Ціни на товари теж нижчі. Це підштовхує багатьох бідолах, зневірених, які хочуть знайти високооплачувану роботу, але не хочуть воювати, до того, щоб купувати товари в "ДНР" і продавати в "ЛНР". Усього кілька років тому їм і на думку не могло спасти, що товар, куплений у Донецьку, може стати в Луганську - контрабандою", - розповів луганчанин.


За його словами, закупивши невелику партію цигарок, він на своїй "копійці" спробував об'їхати "митний пункт" бойовиків, встановлений на дорозі в районі Дебальцевого. Але це йому не вдалося.

"Моя машина застрягла на дорозі. Незабаром до мене під'їхали автомобілі з людьми у військовій формі. Один із них зазирнув у салон "копійки" і побачив на задньому сидінні куплені цигарки. Він голосно повідомив іншим, що я контрабандист. Я спробував сказати, що заблукав, але вони навіть не слухали. Один із них сказав: "Простіше його розстріляти тут, ніж витягувати і везти кудись", - розповів чоловік.

За його словами, бойовики привезли його машину на КПП, і там знову стали погрожувати і вимагати, щоб він "здав своїх спільників".

"Вони звинувачували мене, що я порушив державний кордон, та все це виглядало зовсім абсурдно. Який державний кордон, якщо вони воюють нібито за єдину Новоросію? Де ця межа взагалі проходить, якщо вона ніяк не відзначена і не позначена? Поворот, у який я заїхав, не мав ніяких спеціальних табличок і знаків. Ніякого кордону там ніколи не було", - розповів луганчанин.


Він підписав складений бойовиками протокол. При цьому вони протримали його на КПП усю ніч, а на ранок відправили в Донецьк, в "головне управління митних зборів ДНР". Там конфісковану "копійку" поставили на штрафну стоянку.

За словами луганчанина, бойовики визнали його винним, але з огляду на пом'якшувальні обставин (стан здоров'я і так зване "щиросердне зізнання") повернули йому автомобіль і частину товару, а також змусили його заплатити штраф 30 тисяч російських рублів (близько 13 тисяч гривень).

"Цигарки мені повернули, але при цьому вилучили по одному блоку кожного виду нібито "для експертизи". Хоча в постанові було сказано, що повернули весь товар у повному обсязі, виявилося, що бракувало товару майже на 100 доларів, що становило десь 20% усієї його вартості. Дізнавач Юрій Семенишин всіляко квапив, щоб я підписав розписку про отримання товару в повному обсязі, не давши часу його перерахувати. Як виявилося, не дарма: замість дорогого "Парламенту" там загадковим чином опинилася дешева "Хортиця", - повідомив він.


Чоловік також передав копії документів, які видали йому на так званій "митниці".

Простіше його розстріляти тут: луганчанин розповів, як на митниці між ДНР і ЛНР грабують місцевих жителів 01Простіше його розстріляти тут: луганчанин розповів, як на митниці між ДНР і ЛНР грабують місцевих жителів 02Простіше його розстріляти тут: луганчанин розповів, як на митниці між ДНР і ЛНР грабують місцевих жителів 03Простіше його розстріляти тут: луганчанин розповів, як на митниці між ДНР і ЛНР грабують місцевих жителів 04Простіше його розстріляти тут: луганчанин розповів, як на митниці між ДНР і ЛНР грабують місцевих жителів 05Простіше його розстріляти тут: луганчанин розповів, як на митниці між ДНР і ЛНР грабують місцевих жителів 06Простіше його розстріляти тут: луганчанин розповів, як на митниці між ДНР і ЛНР грабують місцевих жителів 07Простіше його розстріляти тут: луганчанин розповів, як на митниці між ДНР і ЛНР грабують місцевих жителів 08Простіше його розстріляти тут: луганчанин розповів, як на митниці між ДНР і ЛНР грабують місцевих жителів 09Простіше його розстріляти тут: луганчанин розповів, як на митниці між ДНР і ЛНР грабують місцевих жителів 10Простіше його розстріляти тут: луганчанин розповів, як на митниці між ДНР і ЛНР грабують місцевих жителів 11

Источник: https://ua.censor.net.ua/v432961
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRkakJLY2xGelRrTXpNRXhFVVhaa1IwSXdXWHBSZFhSRE5EQk1hMmN3U2xSUmRHUkRPVEJNYWxKblV6aDJNRXhJVVhaMFF6VXdURGRSYzNSRE5EQk1jRGd3V1V4UmRuUkhRVEJNVUZKc2RFTjVNRXgyVW1vemVsRnNUa01yTUV3elVYTmtRM2N3V1VVOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору