EN|RU|UK
 Політика України
  9164  29

 "Ситуацію виправлено. Ви не думайте, що якщо система не працює, то наші співробітники сидять і чекають, поки все виправлять", - Корчак про збої на сайті НАЗК. ВIДЕО

Глава НАЗК повідомила, що підприємство УСС, яке здійснює системне адміністрування для реєстру е-декларацій, ухиляється від відповідей на питання, чому в системі відбуваються збої.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України, глава НАЗК Наталія Корчак розповіла про те, як усувалися технічні збої в системі електронного декларування.
...
Відео 112

- У нас дуже багато роботи і цю роботу, фактично, здійснюють 34 людини. Крім того, ми проводимо спецперевірки. Запуском системи електронного декларування ми Україну поставили з голови на ноги. Всі дивувалися, коли запрацювала ця система. І я скажу з повною відповідальністю, що якби не моя сила волі і принципова позиція, цього реєстру б не було. Дуже добре піаритися і показувати нашу неспроможність, - каже Корчак. - Чому Мін'юст не дає нам доступу до реєстрів? Дайте нам реєстри спадкових прав і актів цивільного стану, та ми будемо бачити весь рух капіталів.

Також Корчак звернула увагу на активну роботу агентства в напрямку перевірки політичних партій. Вона повідомила, що співробітники агентства склали близько 100 протоколів про порушення і незаконне фінансування політсил.

- Ми провели 2 судові засідання, рішенням яких була конфіскація незаконних внесків на користь політичних партій, - сказала Корчак. - Сума там понад 500 тисяч гривень.

Також читайте: Сайт НАЗК з е-деклараціями досі не працює

Відповідаючи на питання журналістів про те, чому відбувалися збої в системі електронного декларування, Корчак сказала:

- Ситуацію виправлено. Ви не думайте, що якщо система не працює, то наші співробітники сидять і чекають поки все виправлять. Ми постійно на контакті з системним адміністратором. Але навіть вчора на засіданні було видно, що системний адміністратор ухиляється від відповіді на поставлене запитання, - сказала Корчак.

Також, відповідаючи на питання журналістів, Корчак заявила, що системний адміністратор (ДП УСС) фактично "підставив" НАЗК.

За її словами, на цей момент привести систему технічного адміністрування під відомство НАЗК неможливо, оскільки немає серверних центрів і технічних умов для цього.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v433963
VEhrdlVXNDVRekV3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MU9EQktjbEYyZEVkQk1GbG1VWE5PUXpaTWVTOVJkRGxEZHpCWlNGSnNkRU13TUV4RVVYWmtRemt3V1Robk1GbFFVbWRPUjFBd1RGUlNaek42VVcxMFEzY3dURWhSZGs1SFZ6Qk1NVGd3U25wU2JIUkRPVW81UjA4d1dVaFNaMjU2VVc1a1ExRXdTbVpSYldjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору