EN|RU|UK
 Політика України
  4613  40

 Петренко пропонує скасувати кримінальну відповідальність за несвоєчасне подання е-декларацій. ВIДЕО

Український парламент має скасувати кримінальну відповідальність за несвоєчасне подання електронних декларацій.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це Міністр юстиції України Павло Петренко заявив сьогодні на засіданні уряду.
...
Відео 112

Зокрема, на думку Петренка, для тих, хто не може вчасно подати декларацію у зв'язку з проблемами в роботі реєстру е-декларування, потрібно скасувати кримінальну відповідальність і дати можливість подати декларацію протягом 60 днів.

"Що стосується цих 400 тисяч осіб, які зараз є заручниками, якщо Держспецзв'язку зможе якимось чином дати можливість подати декларації ... Усіх, хто не міг подати декларацію, але подав чернетки, нам треба буде просити парламент, щоб він для цих людей скасував кримінальну відповідальність і дозволив подати їм декларації протягом 60 днів", - сказав Петренко.


Міністр повідомив, що "наступного тижня ми вийдемо з такою ініціативою до українського парламенту".

Петренко порадив також фіксувати спроби подання декларацій, щоб була можливість підтвердити цей факт.

У цілому міністр юстиції негативно оцінив роботу Національного агентства з питань запобігання корупції. "Хочу проінформувати членів уряду, що останні фактично 6 місяців НАЗК не виконувало своїх функцій", - заявив він.


Петренко запропонував розробити відповідні зміни до законодавства. "Ми зараз спільно з колегами розробляємо зміни в закон, тому що дійсно закон визначає, що НАЗК є незалежним органом ... Воно має гроші, має всю матеріально-технічну базу, але фактично не працює. Я вважаю, що колегіальність цього органу - це була помилка... Без змін у закон ми цю ситуацію не виправимо щодо інституційної проблеми. Я вважаю, що це має бути одноосібний орган, і ми це обговоримо й ухвалимо рішення", - сказав Петренко.

Також він запропонував провести незалежний аудит роботи НАЗК за останній рік і технічний аудит.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Я не подаватиму у відставку, поки я сама так не вирішу", - КорчакИсточник: https://ua.censor.net.ua/v434005
VEhrdlVXNDVRekV3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MGRrdzVRell3V1VSUmRVNURPREJhWWxGMlpFTjNNRXgyVW1wT1F6a3dURUZuTUV4TVVteDBRekF3VEM5UmRuUkRlVEJhWWxGMFRrTjNNRXgyVW1wT1F6a3dXbUpTWjJSSFF6QlplRGd3VEZoUmRUbERNVEJNY2xKbmRFZEJNRXczVVhaa1F6a3dURlZuTUV4VVVYUmtRell3VEhaUmMwNUhRVEJaVUZGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05qTUZwaVVYWlRabEpxZEVkQ01GbEtPREJLTTFGclRrTllNRXB2UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору