EN|RU|UK
 За кордоном
  19706  97

 В Америці могли би пристрелити, а наша поліція діяла делікатно, - пропагандист Кисельов про масові акції в Москві. ВIДЕО

Російський пропагандист Дмитро Кисельов заявив, що російській поліції потрібно подякувати за делікатні дії щодо мітингувальників у Москві 2 квітня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав в ефірі Росія 1.

...

"Десь, як у Москві або Пітері, організатори відмовилися від запропонованих альтернативних майданчиків і усвідомлено вивели людей на неузгоджені з міською владою маршрути. Зрозуміло, що поліція робила свою роботу. Треба сказати, по можливості делікатно. Як мінімум вже точно ніжніше, ніж це зазвичай відбувається в США або ЄС. Це, до речі, важливо. Правоохоронці заслуговують тут подяки", - сказав він.

Говорячи про дії Олексія Навального пропагандист заявив:

"Він спекулює на гострій для людей темі і навмисно ставить їх у протиправну ситуацію, протиставляючи поліції. Але якщо для нього самого це - спосіб існування і бізнес, то для простих людей прогулянка в автозаку і зіткнення з законом явно не найприємніший епізод у житті. Більш того, люди, які не мають жодних намірів з кимось штовхатися, можуть виявитися ще й в просто-напросто небезпечній ситуації, адже завжди в натовпі знайдеться хтось буйний, який бажає, побачивши поліцію, полізти на рожен.

В Америці такого могли б просто пристрелити, у нас - ні, але в сум'ятті, поки поліція буде брати провокатора під білі руки, може статися все, що завгодно. Хтось розвернувся різко, хтось спіткнувся, когось не так зрозуміли, слово за слово, і ризик фатального зростає миттєво".

Источник: https://ua.censor.net.ua/v434667
Джерело: Россия 24
VEhrdlVXMTBRelF3V1VoUmRHUkROekJaZWxGMmRFTjVTVTVEVlRCTWVsRjFUa2RETUZsRVVYWnVlbEZ1WkVOM01FeE1VWE5PUXpjd1dYcFJkbVJETkRCTWEzWk1PVU00TUZwaVVtZDBRelF3VEROUmN6TjZVWFk1UjBFd1REZFJkamxEZHpCTVVGRnpUa001TUV4VVVYTkllbEZ1VGtNck1GbElVWFYwUTNrd1RFRTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору