EN|RU|UK
 Політика України
  29438  331
Матеріали за темою:

 Рішення ЄП - це яскравий маркер того, що Україна - частина об'єднаної Європи, - Порошенко. ВІДЕО

З нагоди надання Україні безвізового режиму з ЄС Президент України Петро Порошенко виступив зі зверненням до народу України.

Як інформує Цензор.НЕТ, після схвалення Європарламентом безвізового режиму з Україною Президент України виступив з офіційним зверненням, яке розміщено на офіційному сайті глави держави.Президент Петро Порошенко переконаний, що рішення Європейського парламенту про надання безвізового режиму для громадян України є символом приналежності нашої країни до спільного європейського цивілізаційного простору, наших спільних цінностей з Європою і свідченням успішності та безповоротності нашого курсу на інтеграцію до Європи.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Європарламент проголосував за безвізовий режим з Україною. ВIДЕО

Глава держави привітав всіх із успішним голосуванням в Європейському парламенті за надання українцям права безвізових подорожей до країн Євроcоюзу. "Потужну підтримку у цьому питанні нам надала переважна більшість політичних сил, окрім маргінальних проросійських, пропутінських партій. 521 депутат твердо висловив свою цілковиту підтримку України", - зазначив він.

Петро Порошенко наголосив, що "безвіз" матиме чимале практичне значення для багатьох громадян. За його словами, майже 3 мільйони українців вже отримали чи зараз одержують біометричні паспорти, які необхідні для безвізових поїздок. Лише за 2016 рік українці понад 15 мільйонів разів перетнули державний кордон з країнами Європейського Союзу, додав він.

Також читайте: "Yes! 521 голос у Європейському парламенті - за безвізовий режим з Україною!" - Порошенко

Глава держави підкреслив, що рішення Європарламенту - це значно ширше, ніж вільні подорожі і свобода пересування.

"Це - ще більші гордість за українське громадянство та привабливість українського паспорту. Це - символ приналежності України до спільного європейського цивілізаційного простору. Це яскравий маркер того, що Україна - частина об'єднаної Європи, від Лісабона до Харкова, і ми поділяємо спільні цінності. Це свідчення стратегічної правильності нашого європейського вибору, успішності та безповоротності нашого курсу на інтеграцію до Європи", - зазначив Петро Порошенко.

Читайте також: "Це ще не відкриття кордону. Ми чекаємо рішення Ради ЄС", - Порошенко прокоментував результати голосування в Європарламенті

"І нарешті, сьогоднішнє голосування - це визнання Європейським парламентом глибини наших реформ", - підкреслив Президент і нагадав, що план дій із досягнення критеріїв, необхідних для візової лібералізації, складався майже з півтораста пунктів і всі вони виконані. "Такі нововведення, як електронне декларування статків можновладців, чи створення нових та реформування старих антикорупційних органів, стали можливими завдяки реалізації саме цього плану", - сказав він.

Петро Порошенко додав, що тепер - слово за Радою Європейського Союзу. "Її позитивного рішення ми очікуємо найближчими тижнями. В постійному контакті з лідерами європейських країн працюю над тим, щоб це сталося якнайшвидше", - наголосив Президент. Він нагадав, що ще будучи Міністром закордонних справ, починав боротьбу за безвізовий режим. "Чесно кажучи - навіть не уявляв собі, яким довгим та тернистим буде цей шлях. Не можу сказати, що то була легка й проста робота, але кожного дня протягом майже восьми років я відчував і відчуваю свою персональну відповідальність за успішність цього проекту", - сказав Президент.

Також читайте: Порошенко подякував президенту Європарламенту Таяні за "історичне" голосування за безвіз для України

Глава держави додав, що звісно і Уряд, і вся влада ще мають наполегливо працювати над тим, щоби кількість співгромадян, які фінансово можуть собі дозволити мандрівки до Європи, рік від року зростала.

"Глибоко вдячний президентові Європарламенту, доповідачам Європарламенту з українського питання, делегації по зв'язкам з Україною, групі "Друзі України в Європарламенті" та всім євродепутатам за їхні особисті зусилля для реалізації важливої для кожного українця мети", - сказав Президент і також подякував українським дипломатам, народним депутатам, громадським організаціям, які разом зі ним рухали цей процес.

Петро Порошенко наголосив: "Вклоняюся славним українським воїнам, які в боротьбі з російським агресором захищають не лише територіальну цілісність та європейський вибір України, але й усю систему цінностей Старого Світу".

Дивіться також: Безвіз для України: календарний графік процесу та особливості роботи. ВІДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/v435246
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1TDFGdU9VTXJNRmxFVVhaMFIwa3dURmhSZG1SRE5qQk1OSFpNT1VONE1FeFlVWFE1UTNrd1dtSlJkRGxES3pCTVRGRjFUa00xU1U1SFFUQk1XRkYwZEVNME1FeDRPREJKVkZGemRFZEJNRXczVW1ka1F5c3dXVGRSZEhjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору