EN|RU|UK
 Політика України
  6337  26

 Гройсман: В Україні за 6 років видали 150 ліцензій на видобуток газу, жодної - держкомпаніям. ВIДЕО

Він назвав рішення, які потрібно ухвалити для створення сприятливих умов.

В Україні з 2007 до 2013 року видали 150 ліцензій на розробку видобутку газу, проте жодної з них - державній компанії. Про це сказав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час години запитань до уряду 15 квітня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна.
...
"Сьогодні "Укргазвидобування", державна компанія, вже отримала додатково 27 дозволів на розробку видобутку газу. Правду треба сказати і про те, що з 2007 року по 2013 рік в Україні було видано 150 ліцензій. Як ви думаєте, скільки державним компаніям? Нуль. Це були корупційні схеми, які ми зламали. Тому дехто казиться через це. Але нам потрібно далі нарощувати видобуток на план 2017 роки плюс 500 млн. кубів, не менш ніж півмільярда кубів на цей рік видобутку", - сказав Гройсман.


Він наголосив, що і цього недостатньо, і назвав кроки, які сприятимуть видобутку газу в Україні.

"Треба створити сприятливі умови. І в таких умов є дві, напевно, найкритичніші. Треба нарешті з 2018 року знизити ренту на видобуток газу і ввести єдину ренту на рівні 12%. Вважаю, що такий підхід може бути прийнятним, і ми зможемо прискорити видобуток. І друга позиція, нам треба запровадити дерегуляцію. Багато зарегульованостей, які не дають доступу до розвитку газовидобутку в країні. Я глибоко переконаний у тому, що це слід спільно з вами зробити в стінах українського парламенту. Ми повинні провести якісну дискусію і ухвалити правильні й ефективні рішення для української економіки та енергетичної незалежності", - зазначив голова уряду.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v436299
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhNNVEzY3dUR1E0TUV4TVVYVk9RekF3VERkUmMyUkhSREJaVEZGMmRFTTJaazVETnpCYVlsSm9kRU14TUV3elVYUTVSMWN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору