5898  31

Українська тенісистка Світоліна виграла четвертий титул WTA в сезоні. ВIДЕО

свитолина

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу над румункою Сімоною Халеп (4-6; 7-5; 6-1) у фіналі турніру Internazionali BNL d'Italia, який відбувався у Римі, завоювавши четвертий титул WTA в сезоні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Великий теніс України", на шляху до трофею Світоліна обіграла таких суперниць, як Алізе Корне, Мона Бартель, Кароліна Плішкова, а Гарбінє Мугуруса в півфіналі не змогла завершити матч, поступаючись 1-4.

Раніше цього року українка стала переможницею на змаганнях WTA International на Тайвані і в Туреччині, а також вперше стала чемпіонкою турніру серії WTA Premier 5 в Об'єднаних Арабських Еміратах.

На рахунку Еліни вже 31 перемога в турі, і це найкращий показник у WTA наразі. Загалом у колекції 22-річної Світоліної вже було сім титулів WTA в одиночному розряді і два титули в парі.

Новий тиждень наша тенісистка почне як лідер чемпіонських перегонів (у боротьбі за путівки на Підсумковий турнір у Сінгапурі). В основному рейтингу WTA Світоліна встановить новий особистий і національний рекорд. Нагадаємо, що Еліна вперше потрапила в топ-10 у світовій класифікації після перемоги на турнірі в Дубаї в лютому.