EN|RU|UK
 Політика України
  41461  224
Матеріали за темою:

 Рації турецької фірми Aselsan більше підходять ЗСУ, ніж ізраїльської Elbit Systems, - начальник військ зв'язку ЗСУ Рапко. ВIДЕО

рапко

Керівництво Збройних сил України вважає кращими за технічними характеристиками і співвідношенням ціна-якість рації турецької фірми Aselsan, а не ізраїльської Elbit Systems.

Як передає Цензор.НЕТ, про це після завершення засідання Комітету з питань національної безпеки і оборони журналістам заявив представник Генерального штабу України, начальник військ зв'язку ЗСУ генерал-майор Володимир Рапко.

Він зазначив, що система зв'язку в армії не може бути побудована на різнотипних засобах, оскільки "іноді завдання виконують механізована бригада і танкова, відповідно, вони повинні бути на одних засобах зв'язку"."На жаль, цього люди не розуміють. Якщо один батальйон оснащений радіостанціями турецькими, а інший ізраїльськими - вони працювати між собою в захищеному режимі не будуть, тому що кожна держава захищає себе. Саме тому треба ухвалити остаточне рішення, які радіостанції купує Україна", - сказав Рапко.

"Ніша незаповнена, багато виробників радіостанцій зараз конкурують між собою, але, на думку фахівців Головного управління зв'язку Національної гвардії, Служби безпеки України, Державної служби спецзв'язку та захисту інформації, найбільш відповідними, на сьогодні, є засоби спеціального зв'язку турецької фірми Aselsan", - заявив Рапко.

Начальник військ зв'язку ЗСУ також додав, що Міністерство оборони України зможе закупити близько 600 радіостанцій УКХ діапазону на суму 0,5 млрд грн. вже до кінця року.

"Якщо рішення буде ухвалено, то до кінця цього року радіостанції будуть в Україні і за зиму ми їх змонтуємо. Ми закупимо на одну механізовану бригаду, а це 600 одиниць радіостанцій, а це близько 0,5 млрд грн", - сказав Рапко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v441239
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXczVVhOa1F5c3dXVVJSZG5SRE9UQk1Ramd3VEdaUmMybG1VbW81UXpNd1REZFJkVzU2VVhWMFF5c3dUSHBTYkhSSFF6Qk1XRkpuWnowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору