EN|RU|UK
 Політика України
  15290  76

 "Хто не впорався - слабак", - Гройсман пригрозив персональною відповідальністю міністрам за зволікання з реформами. ВIДЕО

Тих, хто не справляється, Гройсман пригрозив звільнити.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України прем'єр-міністр України Володимир Гройсман нагадав міністрам про особисту відповідальність у проведенні реформ для імплементації асоціації з Євросоюзом.

...
- Працюйте. Ви самі вибираєте своїх людей, заступників, керівників департаментів. І питання персональної відповідальності дуже важливе. Хто не впорався, той не має необхідної компетенції. Хто не впорався з євроінтеграцією і виконанням плану, той слабак, - сказав Гройсман.

Прем'єр запропонував повісити таку фразу на стіну в кожному кабінеті міністра і пригрозив зняттям з посад тих керівників відомств, які не справляються зі своїми обов'язками.

- Але я глибоко вірю в те, що кожен міністр здатний до серйозних досягнень. Але потрібна відповідальність. Щодня потрібно думати про євроінтеграцію і про зміни у всіх сферах, - сказав Гройсман.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v442146
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VW1kT1F6RXdXVlJSZG5SSFFUQk1lbEYxU0hwUmMwNUhRakJNTjFKb2RFZFhNRXhFVW1oMFIxY3dXVGs0TUVsVVVYTjBSMEV3VERkU1oyUkRLekJaTjFGMGR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору