EN|RU|UK
 Події
  46404  156
Матеріали за темою:

 Безвіз безвізом, а відірватися від Росії - це трохи інше, - Кравчук. ВIДЕО

Перший президент України Леонід Кравчук прокоментував отримання Україною безвізу з ЄС і плани ввести візовий режим із Росією.

Як інформує Цензор.НЕТ, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

...
"Якби це так було просто вирішити такі питання, які формувалися століттями, століттями - ухвалити якесь рішення й одним рішенням відразу все вирішити, то життя було б надзвичайно просте, і люди завжди вирішували б складні питання одним рішенням. На жаль, це не так. Безвіз має велике значення для України, це авторитет, це бажання людей, врешті-решт, це їх прагнення, це визнання України як європейської цивілізованої країни. У цьому суть. Але відірватися від Росії - це великі внутрішні перетворення людини, які формувалися століттями. Тут схрещуються віра, національні питання, побутові, сімейні, скажімо, чоловік - українець, а дружина - росіянка. А такі шлюби у нас були дуже розвинені за радянських часів. Щороку в Україну приїжджали 1 млн росіян, і з України кожен рік виїжджали не менше 900 тис. Просто приїжджали, в тому числі на роботу і проживання. Це все залишилося. Візьміть схід, захід, центр України ... Вони докорінно відрізняються і по вірі, і національними ознаками, політичними уподобаннями. Таким чином, я думаю, що не можна спрощено підходити до цього питання. Це дуже просто і дуже ясно, але дуже неправильно. Безвіз безвізом, а відірватися від Росії - це трохи інше", - вважає Кравчук.

Перший президент також висловив думку, що зараз питання запровадження віз із РФ не на часі.

"Ви знаєте, питання з Росією - це війна. Всі рішення, які ухвалює або обговорює парламент, він їх оцінює крізь війну, анексію, вбивства, агресію в тому числі, інформаційну агресію, доведену до абсурду, з боку Росії. Тому їх треба зрозуміти, тих людей, які пропозиції вносять. Якщо говорити про мою думку, я думаю, що це зараз не актуально. Не можна говорити, що воно взагалі не потрібно, подивимося, які будуть далі можливості відносин, в тому числі з Росією та іншими країнами. Тоді треба ухвалювати таке рішення. А зараз ... Дуже багато людей, особливо в східних, центральних районах, вони на заробітках в Росії, це для них може стати дуже поганою нормою", - додав він.

Нагадаємо, Верховна Рада може ухвалити рішення про візовий режим із Російською Федерацією, на цей момент проводяться політичні консультації.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v444616
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1TDFGdGRFZEJNRXhFVVhOMFIwZ3dXVkJSZFdrNGRqQk1URkpzZEVNek1FdzNVWE4wUXpRd1RHdG5NRmxFVVhSa1F6SXdUR3BSZGtoNlVYTmtRekV3VEdaUmMzUkhWekJNWmxGMmRFTjVNRXhxVVhWVFJGSm5Ua014TUV4aVVYVk9RemhtVGtORk1FeE1VbWRPUXlzd1dVaFJkblJIVHpCTVpEZ3dTMFJSZG5SSFFqQmFZbEpxZHowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору