EN|RU|UK
 Політика України
  4031  12

 "Я радий, що парламент дав дозвіл", - Холодницький про зняття недоторканності з Довгого. ВІДЕО

Голова САП Назар Холодницький задоволений тим, що ВР проголосувала за зняття недоторканності з Олеся Довгого (БПП).

Як повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ, про це він заявив у кулуарах ВР.

Коментуючи зняття недоторканності з Олеся Довгого, він зазначив: "Я радий, що парламент дав дозвіл".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рада зняла з Довгого недоторканність. ФОТО

Холодницький продовжив: "Буду вимагати, щоб слідство - там спільна група - і прокуратура міста Києва, щоб вони закінчили це провадження у встановлений законом термін".

Відповідаючи на питання "Чи задоволений він тим, як проголосували депутати", голова САП зазначив: "Що я буду говорити - задоволений - незадоволений. Зараз ми раді, що маємо можливість проводити слідство. Далі будемо проводити і завершувати це провадження, як і всі інші".

Говорячи про провальне голосування щодо зняття недоторканності з Євгена Дейдея, Холодницький підкреслив: "Сподіваюся, що Рада перегляне стосовно Дейдея. Ми в своїй правоті впевнені. Ніякої політики. Просто збагачення".

Також дивіться: Рада не підтримала зняття недоторканності з Дейдея. ВІДЕО

Також Холодницький відмовився коментувати, чому Рада відмовилася голосувати щодо Дейдея.

"Ноу комментс", - наголосив голова САП.

Він зазначив: "У мене були припущення (щодо відмови ВР голосувати за зняття недоторканності з Дейдея) ще в регламентному комітеті. Далі - чекаємо. Сподіваюся, що слідство завершить свою роботу. Я не хочу гратися в політику. Я просто хочу показати юриспруденцію. Є сторона звинувачення, є сторона захисту, все. Щоб це показати звичайний змагальний процес. Потрібно, щоб Рада дала дозвіл на притягнення до відповідальності. Все".


Источник: https://ua.censor.net.ua/v447395
VEhrdlVXeE9ReXN3VEV4UmN6bEROREJNYkRnd1MxaFJkblJETnpCTU4xRjBUa001TUV4cVVtaDBSMDB3VEhKUmRVNUROV1pPUTFVd1RGaFJkV1JETURCTVdGRjFVemgyTUV3elVYUmtRekF3VERkU1ozUkRLekJaUkZGMWRFTjNNRXd6VVhaa1IxY3dXVWhTWjNSSFRXWk9RMUV3VEROU1ozUkROREJNY2xGMmRFZEJNRmxRVVhZNVIwY3dXbUpSZFdSRE9UQk1RV2N3VEM5U1owNURLekJNY2xKbk9VZEJNRXhFVW1kMFIwUXdXVVJSYzBFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору