EN|RU|UK
 Політика України
  6166  14

 У ЗСУ до 2020 року з'явиться сержантський корпус рівня країн НАТО, - Генштаб. ВІДЕО

До 2020 року в Збройних силах України буде створено професійний сержантський корпус рівня провідних армій світу.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це повідомив головний старшина Збройних сил України - начальник управління щодо роботи із сержантським складом Генерального штабу Збройних сил України Олександр Косинський під час брифінгу у вівторок, 18 липня.

...
"Удосконалюється система професійної підготовки солдатів і сержантів. Для цього в Збройних силах України створено Центри підготовки сержантського складу, які структурою, функціями та завданнями практично тотожні відповідним навчальним закладам країн НАТО. Введено курси лідерства базового та середнього рівнів, дворівневі курси інструкторів. Триває робота з упровадження чотирирівневої системи професійної підготовки сержантського складу", - зазначив Косинський.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "80% завдань - відпрацювання наступальних дій", - кілька тисяч українських десантників провели масштабні навчання на 6 полігонах ЗСУ. ВIДЕО

Головний старшина ЗСУ також розповів про те, що українські сержанти і старшини широко залучаються до проходження навчання у сержантських школах, академіях і коледжах країн-членів Альянсу. Зокрема, в Школі НАТО в німецькому місті Оберамергау. У частинах Збройних сил України їх також тренують інструктори зі США, Канади, Великобританії, Латвії, Литви.

Відповідаючи на питання про те, яка запланована на 2020 рік чисельність сержантського складу в лавах ЗСУ, він сказав: "Приблизно 1700 осіб, проте треба враховувати плинність кадрів і постійне навчання сержантів. Наше завдання - вийти на інший показник - кількість підготовлених сержантів на рік. Ми плануємо готувати на рік до 500 сержантів".

Нагадаємо, в квітні минулого року в Києві на території навчально-тренувальної бази полку "Азов" урочисто відкрили школу сержантів. Зазначали, що тримісячне навчання буде проходити за стандартами НАТО.

Також читайте: Для забезпечення ресурсних потреб ЗСУ створюється єдина система логістики, - Міноборони
Источник: https://ua.censor.net.ua/v448258
VEhrNGRrdzVRM2t3V21KUmRXUkhRakJaZWxGMWRFTXJNRXhNVVhaMFIwSXdUSFpTWnpsRE1qQk1TRkYyZEVONU1GbGlVbXh1ZWxGelRrZEJNRXg2VW14MFIxQm1Ua05VTUV4WVVYWmtSMGt3V1V4UmMwNURlRWxPUTFnd1MwWTRNRW96VVd0T1Eya3dTalE5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору