EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  10297  95

 Порошенко підписав закон "Про Фонд енергоефективності". ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко в четвер, 20 липня, в Києві підписав закон "Про Фонд енергоефективності".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", закон спрямований на підтримку впровадження енергоефективності в багатоповерховому житловому секторі країни, а також дасть змогу залучити для його роботи EUR100 млн від Європейського союзу.
...
"Необхідність створення Фонду була зрозуміла десятки років тому, але важливо, що зараз, коли ми його створюємо, він схвалений всіма нашими міжнародними партнерами, міжнародними фінансовими організаціями. Я впевнений, що результати нашої практичної діяльності ми будемо мати вже найближчим часом", - сказав Порошенко в ході присвячених підписанню закону заходів у четвер у Києві.

За його словами, Фонд енергоефективності повинен забезпечити прозорість використання виділених з бюджету коштів на субсидії для населення.

"Зробити верифікацію субсидій ... передбачених для тих, хто є найменш захищеним і хто не має коштів платити чесну ціну. Але якщо ти здаєш квартиру за $ 2 тис. - оплати чесну ціну", - сказав він.

Президент також уточнив, що на покриття субсидій державним бюджетом передбачено 61 млрд грн.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, Верховна Рада України 8 червня ухвалила закон "Про Фонд енергоефективності".

Цей Закон визначає правові, економічні та організаційні засади утворення та діяльності Фонду енергоефективності.


"Фонд енергоефективності утворюється з метою підтримки ініціатив з енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження (далі - заходи з енергоефективності), зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану з енергетичної ефективності, зменшення викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди, впровадження acquis communautaire Європейського Союзу та Договору про створення Енергетичного Товариства, забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов'язань у сфері енергоефективності", - йдеться в законі.

Річний бюджет Фонду формується за рахунок коштів Державного бюджету України та коштів, які Фонд отримує як гранти або залучає в інший спосіб із будь-яких інших джерел, не заборонених законом, з урахуванням обмежень, встановлених цим Законом.

При цьому обсяг державних коштів у бюджеті Фонду повинен бути достатнім для досягнення мінімальних цілей у сфері енергоефективності, визначених міжнародними зобов'язаннями України. З цією метою Кабінет Міністрів України може збільшити статутний капітал Фонду або надати Фонду додаткову державну підтримку з Державного бюджету України з урахуванням вимог бюджетного законодавства.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v448512
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору