EN|RU|UK
 Суспільство
  10410  23

 Обов'язкового навчання в три семестри не буде, школи можуть вирішувати самі, - Міносвіти. ВIДЕО

Міністерство освіти спростувало інформацію, яку раніше поширювали деякі ЗМІ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

Як наголошується, кількість семестрів школа відповідно до своїх навчальних планів обиратиме сама. Виявилося, що до трисеместрової системи не готові ні школи, ні батьки, навіть і самі учні не погоджуються відпочивати частіше ніж зараз.

Інформацію про те, що учні вже цього навчального року навчатимутьсяся і відпочиватимуть по-новому, активно обговорювали протягом літа і вчителі, і батьки, йдеться в сюжеті.

Валерій Шмалій, школяр ЗОШ №10 Маріуполя, каже: "Є як би канікули. Вони хоча б є - це вже добре. Краще нічого не змінювати". Звичних канікул чотири рази на рік шестикласнику Валерію цілком вистачає. Каже, що є час і на навчання, і на відпочинок.


Його мамі нинішня система теж подобається. У школі, де вчиться Валерій, цього року планують нічого не змінювати. А ось від наступного, можливо, почнуть експеримент і перейдуть на триместрову модель. Вважають, що вона піде на користь молодшим учням.

Директор ЗОШ №10 Маріуполя Наталія Зьома каже: "Ці ось перші осінні канікули, як запропоновано (з 2 по 8 жовтня), знадобляться для першокласників. Адаптуватися до школи, до шкільного життя потрібно".

Так само психологи запевняють, що постійні зміни режиму, навіть якщо чергувати роботу і відпочинок, тільки нашкодять навчанню.


У Міністерстві освіти пояснюють, що обов'язкових триместрів не буде. Скільки семестрів вчитися, школи вибирають самі. Єдина вимога: навчальний рік має розпочатися 1 вересня, а закінчитися не пізніше 30 червня. Відпочивати, крім літніх канікул, школярі мають не менше 30 днів на рік.

У межах цієї рамки школи самі вирішують, яку структуру навчального року формувати і як планувати свою роботу. Далі вони мають узгодити структуру з місцевими органами влади, які, власне, і здійснюють адміністрування шкіл. Іншими словами, кожний освітній заклад обирає для себе оптимальну модель.Источник: https://ua.censor.net.ua/v452338
VEhrNGRrdzVReXN3V1VoUmMzUkhWekJaVEZGelNIcFNhVTVETmpCTU4xRjFPVU4zWms1RFl6QmFZbEYyWkVNck1GbElVWE4wUjFjd1dVeFJkVUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору