EN|RU|UK
 Суспільство, Технології
  10674  144

 "У цього літака і сьогодні велике майбутнє", - в КБ "Антонов" відзначають 70-ту річницю першого польоту АН-2. ВIДЕО

Сьогодні, 31 серпня, українська авіаспільнота відзначає 70-річчя першого польоту найбільшого в світі одномоторного біплана АН-2. У народі цей літак отримав прізвисько "кукурудзник".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 5 канал, саме цей літак - первісток КБ "Антонов", відкрив еру потужних і надійних літаків АН. На аеродромі в Гостомелі біля Києва відбулися показові польоти літака АН-2 і його новітньої модернізації АН-2-100.
Завантаження відео...

31 серпня 1947 року льотчик-випробувач П.М. Володін вперше підняв у повітря дослідний літак СХ-1 - прототип АН-2. Після створення цього літака почалася історія КБ "Антонов".

Завантаження відео...


Ан-2 - це один з наймасовіших літаків в історії - всього вироблено близько 18 тис. машин, його виробництво в Польщі тривало до 2002 року. Зараз літак продовжують випускати в Китаї. На 2012 рік у світі експлуатується 2271 Ан-2. Багато літаків літають більш як 40 років, і наліт деяких з них досягає 20 тис. годин. Ан-2 занесено в Книгу рекордів Гіннесса як єдиний літак, який випускають понад 60 років.

Ан-2-100 призначено для пасажирських, вантажних і змішаних пасажирсько-вантажних перевезень на місцевих повітряних лініях. Цей літак здатний автономно експлуатуватися на невеликих аеродромах у широкому діапазоні висот аеродромів, у простих і складних кліматичних і метеорологічних умов.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Український Ан-124 "Руслан" доставив у зону вічної мерзлоти найбільший авіадвигун для ремонту "Боїнга", що зламався. ВІДЕО

Головна відмінність Ан-2-100 від його попередника полягає в силовій установці з маршовим турбогвинтовим двигуном МС-14 розробки і виробництва АТ "Мотор-Січ". Одна з переваг цієї заміни - перехід з авіаційного бензину на авіаційний гас. Завдяки цьому значно підвищується рентабельність літака. До того ж, Ан-2-100 оснащений повітряним реверсивним гвинтом АВ-17 (на заміну АВ-2). Вага порожнього спорядженого Ан-2-100 на 200 кг менше, ніж вага Ан-2.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
   
   
   
   
   
   вгору