EN|RU|UK
 Політика України
  12044  57

 Страховий стаж до 35 років буде підвищуватися упродовж 10-річного періоду, - Рева. ВIДЕО

Законопроект про пенсійну реформу передбачає підвищення страхового стажу до 35 років протягом 10-річного періоду.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив у ході години запитань до уряду у Верховній Раді.

...
"Ми пропонуємо 10-річний перехід. 1 січня 2018 року страховий стаж для призначення пенсії в 60 років буде становити 25 років. І до 35 років ми будемо йти наступних 10 років. І бездефіцитності (Пенсійного фонду - ред.) ми зможемо досягти тільки після закінчення цього періоду", - зазначив міністр.

Рева додав, що з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень вперше за багато років з'явилася можливість збільшення доходів Пенсійного фонду.

"Саме тому в ПФУ вдалося вже на 1 жовтня 2017 року (до дати запланованого підвищення пенсій - ред.) акумулювати ресурс для підвищення пенсій не за рахунок емісії грошей, не за рахунок зовнішніх запозичень, не за рахунок збільшення дотацій з державного бюджету, а винятково за рахунок тих коштів, які були сплачені Пенсійному фонду у вигляді єдиного соціального внеску і, що важливо, без підвищення його ставки", - додав він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v454526
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору