EN|RU|UK
 Політика України
  30924  507

 Без завершення реформ ми ризикуємо втратити державність і нас просто не стане, - Порошенко. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко пообіцяв, що не допустить "песимістичного" сценарію, унаслідок якого країна може припинити своє існування.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.


"Без завершення реформ ми ризикуємо втратити державність і нас просто не стане. Але це песимістичний сценарій, і я не вірю в нього і не допущу. Наш сценарій - оптимістичний, і назва цього сценарію: "Успішна європейська Україна успішних українців", - заявив Порошенко.

Також Президент України опублікував фрагмент відео свого звернення до Верховної Ради з щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України, яке відбулося 7 вересня.
...

"Недовіра до державних інституцій, нових і старих, до політиків, владних і опозиційних, переростає в глибоку зневіру, апатію і депресію. Щоб усунути цю небезпеку, ми повинні діяти негайно і швидко, дати друге дихання боротьбі з корупцією та економічним перетворенням... Також прибрати щонайменше підґрунтя для розмов про нібито відкочування реформ і нібито наступ контрреволюції", - заявив тоді Порошенко.


"В історії бували випадки, коли відсутність або повільність реформ просто консервували відсталість країн, залишали їх на узбіччі світового прогресу", - зазначив тоді Президент.


Без завершення реформ ми ризикуємо втратити державність і нас просто не стане, - Порошенко 01

Источник: https://ua.censor.net.ua/v455683
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору