EN|RU|UK
 Політика України
  54380  194

 Учасники акції Рабіновича-Мураєва під НБУ отримують винагороду: "Тут одразу роздали. Але їм по 90, а тут по 80". ВIДЕО

З учасниками акції біля Нацбанку розраховуються після її завершення.

Про це свідчить відео кореспондента Цензор.НЕТ.
...

...

Так, кілька людей підтвердили, що отримують винагороду за участь в акції протесту під будівлею Нацбанку, яка відбувається під прапорами партії "За життя", головою якої є нардеп ("Опоблок") Вадим Рабінович, а головою політради нардеп (позафракційний) Євген Мураєв.


Під час опитування учасників акції під будівлею Нацбанку, які розходилися, кореспондент Цензор.НЕТ питав, коли буде розрахунок за участь, і отримав такі відповіді: "Це у різних групах", "Ти дивись, із ким ти стояв", "Вони пішли вниз і будуть шикування робити, перераховувати. Піди туди", "Уже роздали, треба було тут стояти", "Це інша компанія, я вчора з ними пішов, так вони до 5 години вечора чекали. А тут одразу роздали. Але їм по 90, а тут по 80".

Тим часом у понеділок, 18 вересня, кореспондент Цензор.НЕТ на акції, організованій тією самою політсилою, велика частина учасників не змогла відповісти на питання, чому вони прийшли протестувати і які їхні вимоги. Двоє з них заявили, що протестують: "Проти хорошого життя".Варто зазначити, що на сайті "За життя" розміщено інформацію про безстрокову акцію під НБУ, а 18 вересня і 20 вересня на мітингах під Нацбанком виступав нардеп Вадим Рабінович.

Учасники акції Рабіновича-Мураєва під НБУ отримують винагороду: Тут одразу роздали. Але їм по 90, а тут по 80 01Учасники акції Рабіновича-Мураєва під НБУ отримують винагороду: Тут одразу роздали. Але їм по 90, а тут по 80 02Учасники акції Рабіновича-Мураєва під НБУ отримують винагороду: Тут одразу роздали. Але їм по 90, а тут по 80 03Источник: https://ua.censor.net.ua/v456105
VEhrdlVXOU9RM2N3VEVoU2JIUkRPVEJNTjFGemRFTTBNRmxqZGt3NVF6Z3dXbUpTWjNSRE5EQk1NMUZ6TTNwUmRqbEhWekJNVkZGMWRFZEVNRXc1T0RCS00xRnJaRU5x
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору