EN|RU|UK
 Київські новини, Фоторепортаж
  7881  126

 "Досить нас убивати": велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Велосипедисти Києва пікетували КМДА з вимогою розвивати транспортну інфраструктуру для проїзду велосипедів містом, а також більш ретельно стежити за дотриманням правил дорожнього руху, зокрема контролювати швидкість руху транспорту.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.
...
Відео: Олег Богачук для Цензор.НЕТ

27 вересня під будівлею КМДА відбулася масова велоакція "Досить нас убивати". Учасники заходу, велосипедисти Києва, встановили біля будівлі міськадміністрації пам'ятник велосипеду-привиду як пам'ять про загиблих у ДТП велосипедистів.


Велосипедисти вимагають від мерії створити безпечну велосипедну інфраструктуру в Києві, ухвалити велоконцепцію і створити велодоріжки, велопереїзди, позначити зони для велосипедистів на смугах громадського транспорту, впровадити інженерні рішення, які дадуть можливість вижити всім учасникам руху в разі ДТП: острівці безпеки, добре освітлені наземні переходи, а також запустити системи фото- та відеофіксації швидкості.

"Ситуація постійної небезпеки, коли нас збивають, калічать і вбивають, вже вкрай дістала, і ми звертаємося до людей, які можуть цю ситуацію змінити. Мало того, зобов'язані її змінити!" - заявили організатори акції.


"Цього року кількість велосипедистів, які рано пішли на небо, - дуже велика. Жахлива недільна ДТП із 23-річним Денисом Стаховським, викликала в нас багато сильних емоцій і жалю, як і інші такі повідомлення. Шість трагедій цього року, шестеро людей, які могли б ще довго і радісно жити, у яких залишилися сім'ї, мрії, друзі. Ми вирішили діяти, і для цього об'єдналися майже всі велоініціативи і велоорганізації нашого міста", - додали активісти.

До мітингувальників вийшов начальник департаменту транспортної інфраструктури КМДА Симонов. Він погодився з вимогами велосипедистів і запропонував створити робочу групу.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Під колесами маршрутки в Києві загинув велосипедист. ФОТОрепортаж

Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 01Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 02

Велосипедисти пікетували КМДА з вимогою створити велоінфраструктуру в місті і посилити контроль на дорогах.

Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 03Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 04Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 05Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 06Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 07Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 08Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 09Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 10Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 11Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 12Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 13Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 14Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 15Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 16Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 17Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 18

Велосипедисты установили под КГГА велосипед-привидение в память о погибших в ДТП велосипедистах.

Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 19Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 20Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 21

До мітингувальників вийшов представник КМДА Симонов і запропонував створити робочу групу.

Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 22

Фото: Олег Богачук для Цензор.НЕТИсточник: https://ua.censor.net.ua/v457062
VEhrdlVXMTBRemN3VEdwU2FEbEROakJNTlRnd1RFeFJkR1JETnpCTU4xSm5aRU0wTUV3dlVYUmtRekF3VEdwU1oyUkhRekJNYURnd1NqZFJkVGxETVRCTVRXY3dTa2hSZG5SRGVqQk1SRkpvT1VkRU1FeHZka3c1UTNrd1RGaFJkVGxES3pCWlNGRjFUa012TUV4WVVYUkllbEYyVGtkWE1GbE1VWFZPUXprd1RFNDRNRXd2VW14MFF6WXdURmhTWjI1NlVYWTVSMEV3VERkU1ozUkRNVEJaU0ZKbmJucFJiWFJEWXpCS1ZGRnJRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору