EN|RU|UK
 Політика України
  8051  439

 "Українець повинен отримати земельну свободу, а українська земля - волю", - нардеп Мушак. ВIДЕО

Нова українська влада, в тому числі постмайданна, боїться дати економічну земельну свободу українцям.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у своєму виступі з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат України Олексій Мушак ("Блок Петра Порошенко").

Завантаження відео...

Він заявив, що Україна протягом 100 років перебуває в земельному рабстві.

"Почали з того, що забрали землю (більшовики. - Ред.), потім забрали худобу, хліб, організували Голодомор і переламували хребет українській нації. Чому це комуністи робили - зрозуміло. Тому що комуністи ненавиділи Україну і ненавиділи її свободу. Але питання, чому вже нова українська влада, в тому числі постмайданна, боїться дати економічну земельну свободу українцям. Відповідь насправді проста. У цьому залі (парламенту. - Ред.) немає вже комуністів за фактом, але є комуністи за ментальністю. Просто раніше нам показували "серп і молот", а зараз нам показують "косу і вила". Але суті це не змінює. Ці політики бояться економічної свободи українців", - заявив Мушак.

Він упевнений, що на 26 році незалежності необхідно нарешті дати економічну свободу українцю, серед іншого й земельну свободу.

"Земельний мораторій повинен бути скасований. Українець повинен отримати земельну свободу, а українська земля - волю", - сказав нардеп.

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 5 з 5
  <<<1 2 3 4 5
  Сторінка 5 з 5
  <<<1 2 3 4 5
   
   
   
   
   
   вгору