"Я ніколи не був особливо з ним [Коломойським] разом. Так, ми знайомі, так, ми разом працювали. У своєму позапозаминулому житті я був адвокатом групи "Приват". Але я не тільки був адвокатом групи "Приват", я також обслуговував усі найбільші промислово-фінансові групи в країні. Я знайомий з усіма так званими олігархами, з першою десяткою Forbes - так точно. Я ніколи не був співробітником "Приватбанку". Я ніколи не був у Ігоря Валерійовича на побігеньках", - сказав він в ефірі програми "Гордон" на телеканалі "112 Україна", повідомляє Цензор.НЕТ.
...
За словами Філатова, у них із Коломойським були "періоди стосунків", але зараз стосунки набули "дещо іншого характеру".
"Місяців десять ми не спілкуємося взагалі. Напевно, ми зрозуміли, що в цей період ми один одного не потребуємо. Я йому нічого не винен, за великим рахунком", - підкреслив Філатов.
"Мені дуже боляче говорити про партію "УКРОП", тому що я стояв біля її витоків. Чесно скажу, вона не задумувалася як олігархічний проект. У той момент ми були щиро впевнені, що зможемо зібрати навколо себе кращих людей. І в один момент у нас вийшло. Але після того, як в партії відбувся невеликий переворот, коли Геннадія Корбана затримали і заарештували, у партії справи пішли на спад", - зазначив Філатов, коментуючи ситуацію з партією "УКРОП".
"Я буду дуже акуратний в оцінках, тому ми, напевно, десь не виправдали довіру людей", - додав він.
"Я не можу сказати, що я казково багатий. Не хочу сильно прикидатися, але, так би мовити, сильно витратився. Тим більше, коли є певний рівень витрат, то цю планку навіть для себе важко знижувати. Зараз у мене витрати перевищують доходи. Є, звичайно, підшкірний жирок, тому можу собі це дозволити", - говорить Філатов.
Філатов скаржиться, що важко прожити на зарплату держслужбовця.
"На зарплату мера прожити неможливо. При моєму рівні доходу. Я розумію, що люди по три-п'ять-сім тисяч заробляють, а я заробляю 40 ще й скаржуся, я все це розумію. Але прийшовши з великого бізнесу і задекларувавши перший мільйон доларів в 2006 році, зараз сидиш і думаєш, а чи не забув ти вписати щось у декларацію. Тому що завтра прийдуть і запитають ", - зазначає він.
Також Філатов заявляє, що знає дуже багато людей, які пішли з держслужби саме через тяганину з декларуванням.
"Мені здається, у мене виходить. Я дивлюся соціологію, зустрічаюся з людьми. Іноді на прийом до мене приходять по 80 осіб. Звичайно, є недоліки, є помилки, є, напевно, якісь поразки, але я думаю, у мене виходить", - прокоментував Філатов свою роботу на посаді мера Дніпра.
За словами Філатова, посада мера Дніпра - велике випробування.
"Посада мера Дніпра - це не щастя і не покарання, це велике випробування і величезний тягар відповідальності, який потрібно тягнути на собі. Я розумів, який це виклик, але не розумів до кінця, наскільки все запущено. 80% житлового фонду зношені, 60 % інфраструктури зношені", - зазначив він.
Філатов вважає, що Крим не повернеться до складу України, поки при владі перебуває президент Росії Володимир Путін. "Не за президента Путіна. Але те, що там буде гірше і гірше - це 100% Я думаю, Крим в найближчому доступному для огляду майбутньому чекає доля Північного Кіпру", - сказав він.
Крім цього, він розповів, що в результаті окупації Криму окупаційна влада "віджала" у нього чотири гектари земельних ділянок.
"У мене була велика кількість хороших земельних ділянок, особливо біля готелю "Ялта-Інтурист". Чотири гектари. Вони націоналізували, прийняли рішення і обернули це в дохід РФ", - розповів він.
При цьому мер Дніпра запевняє, що він не шкодує за втраченим майном і "викреслив це з голови".
Філатов відзначив також, що він етнічний росіянин, але батьківщиною вважає Україну і не розуміє, чому тут повинні командувати росіяни.
"За що мені любити Росію? За те, що я в 2014 році став на захист своєї країни, а вони в Ростові сиділи придумували диверсійні групи, які сюди везли фугаси і гранатомети, щоб зробити нам якусь капость?", - заявляє Філатов.
"У мене з Росією свої давні рахунки. Я багато чого можу пробачити Росії, але я їм не пробачу, що вони позбавили мене дитинства, юності, прогулянок з дружиною в Криму, кримських чебуреків, варення з фейхоа. Вони позбавили мене цього. Але на якій підставі, за яким правом?", - говорить він.
А по поводу ЮМЗ, так искать заказы и перепрофилировать некоторые участки завода на другую продукцию - это не работа мэра города, а задачи директора и менеджеров завода. Давайте озадачимся вопросом, кто сейчас им управляет, под чьим шоколадным крылышком находится эта ситуация?
Вот и с Филатовым так же. Пытаются ему навязать и роль защитника Отечества, и роль главного полицейского, и следователя, и судьи, и палача в борьбе с коррупционерами и регионалами. А он сейчас только мэр, управленец. Не бог, не судья, не "хозяин". Его задача - привести город в порядок, а не воевать с "оппозицией" или Порохом. А поскольку у народа хватило глупости на выборах привести в мэрию толпу регионалов и прочей швали, то Филатову приходится иметь с ними дела. Я раньше тоже удивлялся решению Филатова сотрудничать с любыми людьми, которые могут принести городу пользу, даже с оппоблоковцами. Но жизнь показала, что он принял верное решение. Пусть ворами занимаются те, кто должен это делать по своей должности - правоохранители. А Борис сосредоточился на решении городских проблем. Это правильный подход.
Хотя это не говорит о том, что и президентом он будет таким же. Филатов, всё-таки, больше толковый менеджер, чем политик.
Для начала в райсовет. А там - избиратели решат.
Хорошо, что мэры начинают отказываться от Бени.
Это значит, что звериный олигарх Коломойский СЛАБЕЕТ.
ВСЕХ украинских олигархов надо постепенно ОБУЗДАТЬ.
И так будет до тех пор, пока народ ждёт, что придёт какой-то добрый дядька и всё за них сделает, вместо того, чтобы каждый день самим заботиться о месте, где живёшь и думать головой во время выборов.
Вот даже взять те же лифты в Днепре. Сами же люди воруют моторы в соседних домах и сдают их на медь. А потом мэр виноват, что лифты не работают.
Вот тогда и жизнь в стране начнёт меняться.